دنیا انترنشنال گروپ - بزرگترین مرکز تولید و پخش مواد شوینده با کیفیت در افغانستان
IMG-LOGO
سبد خرید
قیمت مجموعی : 0 افغانی

درباره ما

شرکت دنیا انترنشنال گروپ در یک نگاه

 

شرکت بین المللی دنیا  در سال ۱۳۸۴ خورشیدی به هدف تولید محصولات شوینده در افغانستان به همکاری ، تلاش و کوشش های شبانه روزی جمعی از متخصصین افغانی و بین المللی آغاز نمود.  این شرکت از آن زمان تا کنون به طور مستمر رشد کرده است و امروزه با به کارگیری منابع انسانی متعهد، نوآوری در صنعت، توجه به حقوق مصرف کننده ، کسب و کار حرفه ای اخلاق مدار، شرکتی پیشتاز، نوآور و قدرتمند در تولید با کیفیت و بروز در اقتصاد افغانستان محسوب می‌گردد و یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های صنعت شوینده افغانستان به شمار می‌رود.

 

شرکت دنیا انترنشنال گروپ تولید کننده و سرمایه گذار در بخش های محصولات شوینده می‌باشد که با برخورداری از نیروهای متخصص و دانش منحصر بفرد، فعالیت ها و عملیات خود را تحت نظارت پاکشو (ایران) انجام می‌دهد.

ماموریت ما

 

به واسطه توانایی هایمان ، ما برای برندها ، محصولات، خدمات و ایده های مسیری به سوی بازار جهانی می‌سازیم.

 

ارتقأ تولید محصولات با کیفیت با محور قرار دادن کیفیت از طریق استقرار پرسونل با تجربه و مسلکی مدیریت شرکت خود را متعهد به تأمین نیاز و انتظارات مشتریان دانسته و تمام تلاش خویش را در جهت ارتقأ سطح رضایت آنان و سایر طرف‌های ذی‌نفع بکار می‌بندد.

 

کاستی ها وجود دارند و بازارهای فروش زیادی باید تامین شود. دنیا انترنشنال گروپ اینجاست تا داستانی زیباتر از زندگی تعریف کند.

 

ما بهترین پیشنهادات را برای بخش های متنوع بازار جهانی ارائه می‌کنیم.

 

جهانی بیاندیش، محلی عمل کن در یک تلاش جمعی بیایید جهان را به سرسبزی گذشته تبدیل کنیم نگاهی بدون مزر به بازارهای جهانی با محصولات با کیفیت و بدون مضررات طبیعی.

 

 

 

چشم انداز

 

۱. شناخته شدن به عنوان یك شرکت متمایز و با کیفیت بالا برای مشتریان.

 

۲. كسب جایگاه برتر رقابت استراتژیك در شبكه اقتصادی و اجرایی كشور، درچارچوب قوانین.

 

۳. تبدیل شدن به یك هلدینگ و مركز جامع ضابطین اجرایی در امر اصالت كالا با دارا بودن معیارها و استاندارد های جهانی در شبكه اقتصادی كشور، در جهت تامین منافع كلیه ذینفعان.

 

۴. جلب رضایت و وفاداری مشتریان از طریق تعامل مستمر و نزدیك با ارايه خدمات پس از فروش بهتر.

 

۵. توانمند سازی سرمایه های انسانی و تغییر در نگرش و رفتار آن ها ، همراه با ایجاد محیط سازمانی بر انگیزاننده و قائل شدن ارزش و احترام، برای همه كاركنان از طریق ایجاد فرهنگ سازمانی یادگیرنده.

 

۶. خلق مزیت رقابتی پایدار با هدف نفوذ و كسب سهم از مشتریان و بازار، از طریق ایجاد و توسعه شایستگی های كلیدی در حوضه های مختلف خدمات اقتصادی.

 

۷. تلاش در جهت ارتقای ارزش و اعتبار نام تجاری و تصویر اجتماعی شركت، به عنوان هویت (برند های) برتر در نظام اقتصادی افغانستان.

 

۸. ایفای مسئولیت اجتماعی در جهت افزایش رفاه جامعه و تقویت تولید و ایجاد پایداری در توسعه اقتصادی كشور به عنوان عضوی فعال و پیشرو.

مدیر عامل – مهندس حسین شفیعی

با سلام و احترام به همه‌ی هموطنان عزیز و مشتریان گرامی شرکت تولیدی مواد شوینده دنیا انترنشنال گروپ در افغانستان،

 

به عنوان مدیر عامل این شرکت، از این فرصت برای ابراز امتنان و قدردانی به شما هموطنان گرامی که به محصولات ما اعتماد و تقدیر می‌کنید، استفاده می‌کنم.

 

در دنیا انترنشنال گروپ، ما به کیفیت بی‌نظیر محصولات خود و رضایت مشتریانمان افتخار می‌کنیم. با تلاش بی‌وقفه تیم متخصص و متعهدمان، ما به دنبال ارائه‌ی بهترین محصولات با استفاده از فناوری‌های روز دنیا هستیم.

 

اعتقاد داریم که هر گام کوچکیکه در راه بهبود کیفیت زندگی شما می‌گذاریم، ارزشمند است. به همین دلیل، ما به شنیدن نظرات و پیشنهادات شما اهمیت می‌دهیم و به آن‌ها به عنوان راهنمایی برای بهبود محصولاتمان توجه می‌کنیم. با اعتماد و حمایت شما، ما قدرتمندتر از همیشه به سوی موفقیت پیش می‌رویم. امیدوارم که همواره شاهد رضایت شما از محصولات ما باشیم و این رابطه‌ی مثمرثمر را با شما ادامه دهیم.

 

با آرزوی بهترین‌ها برای شما و خانواده‌های محترم تان،

مهندس حسین شفیعی مدیر عامل شرکت

تولیدی مواد شوینده دنیا انترنشنال گروپ

IMG

مدیر فروش و مارکتینگ – مهندس مهدی اخوان

با افتخار و ارادت به همه‌ی مشتریان و همکاران عزیز در شرکت دنیا انترنشنال گروپ،

 

به عنوان مدیر فروش و مارکتینگ این شرکت، از این فرصت برای ارسال یک پیام صمیمانه و پر از امید به شما استفاده می‌کنم.

 

ما در دنیا انترنشنال گروپ از زمان تأسیس، به عنوان یکی از برترین شرکت‌های تولیدی مواد شوینده در افغانستان شناخته شده‌ایم. با توجه به اعتمادی که شما، مشتریان گرامی، به ما قائل شده‌اید، ما همواره به دنبال ارائه خدمات و محصولاتی با کیفیت بالا و قیمتی منصفانه بوده‌ایم.

 

اعتقاد داریم که ارتباط نزدیک با مشتریان یکی از اصول اساسی ماست. با تمام اعضای تیم ما، که پر از انگیزه و انرژی هستند، به دنبال پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان هستیم و به شنیدن نظرات و پیشنهادات شما توجه ویژه‌ای داریم.

 

از اینجا به شما اطمینان می‌دهم که ما به پیشرفت و بهبود مستمر خدمات و محصولات خود متعهد هستیم. با تمام قلب و اعتقاد، ما همراه شما در راه تحقق اهدافتان هستیم.

 

با ارزوی بهترین‌ها و پیشرفت مداوم برای همگی،

 

مهندس مهدی اخوان

مدیر فروش و مارکتینگ

شرکت دنیا انترنشنال گروپ

IMG

رئیس تولیدات - مهندس مجتبی سلیتان

با احترام و ارزش‌گذاری به تمامی مشتریان، مصرف‌کنندگان عزیز و همکاران گرامی در شرکت دنیا انترنشنال گروپ،

به عنوان رئیس تولیدات این شرکت، خوشحالیم که فرصتی داریم تا با شما دربارهٔ پیشرفت‌ها، اهداف، و تعهدات ما صحبت کنیم.

 

شرکت دنیا انترنشنال گروپ، با بیش از دو دهه تجربه در زمینهٔ تولید مواد شوینده، به برندهایی چون گلرنگ، اوه، هوم پلاس و نیلو شهرت دست یافته است. ما با افتخار تنوع بی‌نظیری از محصولات شوینده را ارائه می‌دهیم، از شامپوهای متنوع تا مایعات ظرفشویی و مایعات دستشویی، به همراه سایر محصولات مانند مایع جرم‌گیر و مایع سفیدکننده، فرش‌شویی و پودرهای لباس‌شویی با کیفیت بالا که مناسب برای ماشین‌های ساده و اتومات می‌باشند.

 

هدف اصلی ما در شرکت دنیا انترنشنال گروپ، ارائه محصولاتی با کیفیت عالی و قیمت مناسب به مشتریان و مصرف‌کنندگان است. با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و فرآوری‌های نوین، ما به دنبال بهبود مداوم کیفیت و عملکرد محصولات خود هستیم.

 

ما به اعتقاد داریم که راه موفقیت، از طریق شناخت نیازهای مشتریان، توسعه محصولات با کیفیت و ارائه خدمات به موقع و موثر است. به همین دلیل، تلاش ما بر این است که همواره بهترین‌ها را برای شما فراهم کنیم.

 

با ارزوی موفقیت برای همهٔ شما،

 

مهندس مجتبی سلیتان

رئیس تولیدات

شرکت دنیا انترنشنال گروپ

IMG

سرپرست مارکتینگ – محب حسین لعلی

با سلام و احترام،

من، محب حسین لعلی، سرپرست بخش مارکتینگ شرکت دنیا انترنشنال گروپ هستم. از طرف تیم ما، می‌خواهم از همهٔ مشتریان، مصرف‌کنندگان عزیز و همهٔ افرادی که از محصولات و خدمات ما استفاده می‌کنند، صمیمانه سپاس‌گزاری کنم.

 

در شرکت ما، همیشه به بهبود کیفیت محصولات و خدمات خود اهمیت می‌دهیم. برای این منظور، تلاش می‌کنیم تا به بهترین روش‌ها و رویکردهای بازاریابی روز دنیا دست یابیم. همچنین، ما همواره تلاش می‌کنیم تا برنامه‌های تشویقی و حمایتی مناسبی را برای شما عزیزان فراهم کنیم تا از محصولات و خدمات ما بهره‌مند شوید.

 

از طرف شرکت ما، به خدمات پس از فروش نیز توجه ویژه‌ای داریم. تیم پشتیبانی ما همواره آماده است تا به هر گونه سوال یا نیازی که شما دارید، پاسخ دهد و از راهنمایی شما عزیزان حمایت کند.

 

بسیار خوشحال می‌شویم اگر با ما از طریق خدمات مشتریان برندها (CRM) تماس بگیرید. همچنین، شما می‌توانید با دنبال کردن لینک‌های صفحات اجتماعی تمام برندهای ما، به روز با آخرین اخبار و تخفیف‌ها باشید. برای دسترسی به این صفحات، لطفاً به صفحه برندهای وبسایت ما مراجعه فرمایید.

با تشکر از همراهی شما و اعتمادی که به ما دارید.

 

با احترام،

محب حسین لعلی

سرپرست مارکتینگ

شرکت دنیا انترنشنال گروپ

IMG